Dok neonacisti u Beogradu ponovo najavljuju obeležavanje godišnjice smrti Milana Nedića, beogradski zborovi, kao i Hemijski i Filološki fakultet u blokadi pozvali su na antifašistički kontraskup. Okupljanje će se održati u sredu, 4. februara u 19h na uglu Simine i Kneginje Ljubice, sa ciljem, kako se navodi u pozivu „sprečavanja fašističke procesije i pokušaja revizije istorije“.
Organizatori su naveli da neonacisti svake godine 4. februara...