Moja plejlista na Spotify-ju izgleda kao da ju je napravio sredovečni muškarac koji se mnogo ložio kao klinac. Da, priznajem to. Međutim, s obzirom da ja nisam sredovečni muškarac, uzeću sebi za pravo da prokomentarišem muziku koju većina mojih prijatelja sluša.
Ne mogu da kažem da je ne podnosim, a ni da je obožavam. Tolerišem, na primer. Prepoznajem hitove, jer ih...