Dok Srbija čeka novu sezonu rijalitija Survivor, Novosađani ga već imaju. Naime, ekološki aktivisti već mesecima kampuju u Survivor kampu Šodroš, gde svojim telima sprečavaju investitore da vrše nelegalnu seču drveća i ugrožavaju stanište brojnih ugroženih vrsta. Krajnji cilj jeste – sprečavanje gradnje Novog Sada na vodi. O tome ta se dešava u Novom Sadu za Zoomer je u podcastu „Zoom na reke“ govorio...