Tag: Bogojavljenje

We didn’t start the fire

"No we didn't light it but we tried to fight it". Nasledili smo govnjiv svet. Ne psujem toliko često u tekstovima, ali nekada nemam boljih reči. Gotovo na dnevnom nivou čuje: "Na mladima svet ostaje, morate i vi malo da se angažujete". Najgore mi je kad nam zameraju na nedostatku entuzijazma. Pa što mislite da nemamo entuzijazma? Za šta da ga imamo? Za nehumane uslove...

Nema postova za prikaz