"No we didn't light it but we tried to fight it".
Nasledili smo govnjiv svet. Ne psujem toliko često u tekstovima, ali nekada nemam boljih reči. Gotovo na dnevnom nivou čuje: "Na mladima svet ostaje, morate i vi malo da se angažujete". Najgore mi je kad nam zameraju na nedostatku entuzijazma. Pa što mislite da nemamo entuzijazma? Za šta da ga imamo? Za nehumane uslove...