Od kako je 1. novembra prošle godine pala nadstrešnica na Železničkoj stanici u Novom Sadu i usmrtila 15 osoba, pozivi na informativne i „prijateljske razgovore“ od strane Bezbednosno-informativne agencije (BIA) i Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) upućeni aktivistima_kinjama i studentima_kinjama sve su učestaliji.
Ovakve aktivnosti službi koje su nadležne za bezbednost građana_ki Srbije, kako navode oni koji su u njima učestvovali mogu se okarakterisati kao pokušaji...